Оновлення табору

Четвертий день табору «Мрія» в Сан-Дієго пройшов із приголомшливим успіхом! Ми чудово провели час, працюючи з дітьми та родинами, які приїхали сюди, і ми надзвичайно раді, що можемо допомогти збудувати комьюніті українців тут, в одному з найкрасивіших місць на землі.

Дитяча програма була дуже веселою! З допомогою наших чудових лідерів, які організовують ігри, уроки та рукоділля, діти познайомилися з новими друзями і мають вже купу спогадів. Кожен день наповнений різними подіями, які вони запам’ятають з основною темою нашої програми.

Наші семінари «Ласкаво просимо до США» стали чудовою можливістю дізнатися щось нове та отримати відповіді на різні запитання. Від культурного шоку до того, як заповнювати різні юридичні документи.

Рано ввечері ми отримали можливість зустрітися з одним із наших фантастичних волонтерів, який знайшов час у своєму насиченому графіку, щоб відповісти на будь-які юридичні запитання. Ми розуміємо, що не все було так просто, як усім хотілося б, але ми думаємо, що під час цих сесій ми відповіли майже на всі запитання тих, хто нещодавно сюди потрапив.

Уроки англійської мови були одними з найбільших успіхів. У нас було 4 класи різного рівня, повні людей. Ми дуже раді, що можемо допомогти в цій сфері і ми дуже раді, що багато хто відчуває, що це справді допомагає. Ми сподіваємося створити групи для тих, хто є місцевим, щоб продовжити навчання за межами цього табору. Якщо ви місцевий житель Сан-Дієго, слідкуйте за інформацією про те, коли та де відбудеться зустріч для кожного рівня!

Після програми для дітей і програм для дорослих ми збиралися на пляжі, щоб пограти у волейбол, навчитися серфінгу, грати в спайкбол і просто відпочити.. Це чудовий час для того, щоб люди познайомилися один з одним, послухали музику та насолодилися прекрасним пляжем південної Каліфорнії.

Завтра буде особливий день для тих, хто звертається за правовою допомогою. Ми співпрацюємо з групою, яка має багато різних ресурсів і хоче зв’язати вас з цими ресурсами. Якщо ви в цьому районі, будьте на наших уроках англійської до 11:30, і ми відвеземо вас туди.

Завтра ми продовжуємо заняття з англійської мови, семінари «Welcome to USA» та нашу програму для дітей. Приєднуйтесь до нас у наш останній день!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave the field below empty!

 

 / 

Sign in

Send Message

My favorites