International institute for Los Angeles (IILA) запускає програму Matching Grant для українців, які прибули за гуманітарним паролем.

IILA керує цією програмою для округів Лос-Анджелес, Сан Бернардіно, Оранж та Ріверсайд.

Метою програми є допомога українцям у працевлаштуванні. Координатор програми стверджує, що українці з гуманітарним паролем мають право працювати вже на підставі форми I-94, поки чекають на схвалення EAD. (Якщо з’явиться більше інформації з цього приводу, додамо).

Допомога по цій програмі надається комплексна:

IILA має мережу роботодавців, серед яких вони працевлаштовують біженців. Ці роботодавці готові працевлаштувати людей навіть за тимчасової відсутності SSN (на відміну більшості роботодавців, яких ви можете знайти самі).

Грошова допомога – $200 на місяць на дорослу та $40 на дитину протягом 6 місяців незалежно від статусу працевлаштування

Житлова допомога – до $1400 допомоги в оплаті оренди. Також можуть допомогти у самому оренді житла, але це не гарантовано, розглядається індивідуально. Нададуть листа про те, що ви отримуєте фінансову допомогу, для цілей оренди.

Кейс-менеджмент: Допомога у складанні резюме, інформування про вакансії, допомога з транспортом та оплатою витрат, пов’язаних з роботою, запис дітей до школи, допомога у догляді за дитиною, допомога в отриманні Medi-Cal та CalFresh та в апеляції, якщо вам відмовили у цих бенефітах, направлення на медичний огляд, курси англійської мови, культурна орієнтація, воркшопи з питань працевлаштування (в т.ч. з питань сплати податків)

Оскільки метою є працевлаштування, решта бенефітів доступна, тільки якщо ви намагаєтеся працевлаштуватися через цю програму.

Хто може взяти участь:

⁃ Ті хто приїхали по гуманітарному паролю

⁃ Від 18 до 64 років (працездатний вік)

Не одержують федеральної або цивільної грошової допомоги (CalWorks/RCA). Можна отримувати Medi-Cal і CalFresh, але не грошову допомогу, оскільки ця програма сама пропонує грошову допомогу. Якщо ви вже подали на CalWorks/RCA і отримали перший платіж, на жаль, не можна відмовитися від цієї допомоги та брати участь у Matching Grant.

⁃ Потрібно записатися в програму протягом 90 днів після прибуття, але якщо ви прибули до 16 травня, то у вас є 90 днів з цієї дати.

Як записатися:

Цієї п’ятниці, 1 липня, о 10 ранку в Лос-Анджелесі пройде зустріч (оффлайн). Буде перекладач. Зацікавлені люди з округів LA, Orange, San Bernardino та Riverside повинні якнайшвидше надіслати координатору Dalia Ulloa на адресу dulloa@iilosangeles.org наступну інформацію:

⁃ Ваше ім’я

⁃ ваш email

⁃ Ваш номер телефону

⁃ розмір сім’ї

⁃ скільки людей прийде на зустріч, або, якщо ви не можете прийти, скажіть, що хочете отримати інформацію все одно (пізніше може бути ще зустріч або zoom)

Програма Matching Grant є загальнонаціональною, але в інших штатах та округах можуть бути інші правила. Спільного списку організацій, які управляють цією програмою в різних штатах, поки що немає, але зараз такі списки намагаються скласти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave the field below empty!

 

 / 

Sign in

Send Message

My favorites